Terapia on-line - miesięcznik dla lekarzy i farmaceutów

AKTUALNOŚĆ

III Śląskie Warsztaty Alergologiczne

Serdecznie zachęcamy do udziału w III Śląskich Warsztatach Alergologicznych, które odbędą się w dniach 9-10 marca 2018 r., w hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie.

W tym roku chcemy zwrócić szczególną uwagę na alergię w przypadku współistniejących chorób przewlekłych  i pod tym kątem będziemy poruszać m.in. zawsze aktualną problematykę immunoterapii alergenowej, alergii pokarmowej, nadwrażliwości na leki, leczenia astmy i POCHP.

Między innymi naszym gościem specjalnym będzie ekspert – kardiolog. Po raz pierwszy na naszych Warsztatach zagości także temat rehabilitacji oddechowej

Ponieważ termin Konferencji przypada na okres bardzo intensywnej pracy alergologa, w którym rozpoczyna się czas pyleń oraz szczepień, więc tradycyjnie główny cel naszych warsztatów to przygotowanie słuchaczy na kolejny “sezon”.

Warsztaty kierowane są do specjalistów alergologów, pulmonologów, pediatrów, internistów oraz lekarzy rodzinnych zainteresowanych tematyką chorób alergicznych i chorób towarzyszących.

Zajęcia prowadzone będą w 40-osobowych grupach. Przewidujemy kilka równoległych ścieżek edukacyjnych. Ponadto odbędą się wspólne wykłady i sesje tematyczne.

Za udział w Warsztatach zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Organizatorem merytorycznym jest Klinika Chorób Wewnętrznych, Alergologii i Immunologii Klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rejestracji można dokonać poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: http://alergologia.slask.pl/rejestracja/ lub bezpośredni kontrakt z Biurem Organizacyjnym.

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Organizacyjne: AltaSoft Sp. z o.o. s.c.


Copyright © 2001-2018 WarsawVoice S.A. All rights reserved.  Design by: esculap.com  |  Kontakt z Webmasterem