Terapia on-line - miesięcznik dla lekarzy i farmaceutów

AKTUALNOŚĆ

Czwarta konferencja "Resuscytacja plus"

Po raz czwarty zapraszamy Państwa na konferencję „Resuscytacja plus - stany zagrożenia życia - rozpoznanie i terapia”.

W sobotę, 9 marca 2019 r., po raz pierwszy w gościnnych murach hotelu Park Inn by Radisson, 500 m od Parku Chorzowskiego – „zielonych płuc Śląska” wysłuchją Państwo 12 wykładów w 3 cyklach :
I. Kardiologia
II. Ciężkie zakażenia i antybiotykoterapia
III. Intensywna terapia i ratownictwo

Rozpoczynamy wspaniałym akcentem, nasze zaproszenie przyjął Pan Profesor Michał Tendera, wiele lat sprawujący funkcję kierownika III Katedry i Odziału Kardiologii w Ochojcu i przewodniczącego Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Wykład Pana Profesora będzie inauguracją „Szkoły mistrzów”, do której będziemy zapraszać wybitnych, doświadczonych wykładowców, wytyczających nowe naukowe ścieżki.

Pozostali wybitni wykładowcy, naukowcy i praktycy przekażą nam nie tylko najnowsze wytyczne, ale i swoje osobiste doświadczenia w rozpoznawaniu i leczeniu stanów zagrożenia życia.

Po raz pierwszy po części wykładowej przeprowadzimy interaktywny test wiedzy z nagrodami.

Wyróżnikiem naszej konferencji są oblegane warsztaty hands-on. W dwu cyklach, przed i po wykładach, uczesnicy konferencji będą mieli szansę na bezpośrednie sprawdzenie swoich umiejętności w tradycyjnie prowadzonych warsztatach doskonalących z rozpoznawania zawału serca, z BLS / AED i defibrylacji, z stymulacji endokawitarnej oraz nowych, które wkrótce wraz z pełnym planem konferencji znajdziecie Państwo na stronie konferencji http://resuscytacja.plus/

 

Źródło: AltaSoft


Copyright © 2001-2019 WarsawVoice S.A. All rights reserved.  Design by: esculap.com  |  Kontakt z Webmasterem