Terapia on-line - miesięcznik dla lekarzy i farmaceutów

AKTUALNOŚĆ

Jubileusz Sympozjum „Postępy w alergologii i pneumonologii”

W środę, 6 listopada 2019 r., uroczystą inauguracją rozpoczęło się jubileuszowe, 25. Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe „Postępy w alergologii i pneumonologii”.

Już od ćwierć wieku prof. Ryszard Kurzawa organizuje w Krakowie coroczne spotkania, które są swoistym podsumowaniem tego, co w kończącym się roku wydarzyło się w alergologii i pneumonologii. Niezwykle ciekawy program naukowy i towarzyszące wydarzenia kulturalne to od samego początku istnienia charakterystyczne cechy tej konferencji.

W tym roku uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów prezentowanych przez wybitnych specjalistów w ramach sesji naukowych i „Gorących tematów”, a także jak zwykle wziąć udział w spotkaniach z ekspertami.

Cały zespół miesięcznika „Terapia”, który swoje 25-lecie obchodził w zeszłym roku, przyłącza się do życzeń dla Pana Profesora Ryszarda Kurzawy z okazji tego pięknego jubileuszu. Życzymy Panu Profesorowi rozwijania pasji, z której zrodziło się to niezwykłe Sympozjum. Dziś nie sposób już sobie wyobrazić listopad bez „Kurzawiady”.

 

Redakcja „Terapii”


Copyright © 2001-2020 WarsawVoice S.A. All rights reserved.  Design by: esculap.com  |  Kontakt z Webmasterem