Terapia on-line - miesięcznik dla lekarzy i farmaceutów

AKTUALNOŚĆ

20 maja 2021 roku – 11. edycja MEDmeetsTECH

Co należy zrobić, aby przyspieszyć wdrażanie cyfrowych rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia? Już 20 maja 2021 roku – MEDmeetsTECH w nowej, międzynarodowej odsłonie!
Wiosenna, 11. edycja MEDmeetsTECH tym razem wkracza na arenę międzynarodową pod hasłem Digital Health International. Rok 2020 wraz z bezprecedensową pandemią COVID-19 pokazały, że musimy w skali globalnej przyspieszyć wytwarzanie i wdrażanie cyfrowych rozwiązań zdrowotnych.

Najbliższe wydarzenie z cyklu MEDmeetsTECH będzie doskonałą okazją dla startupów z obszaru medtech, wynalazców, przedstawicieli świata medycznego, inwestorów, liderów biznesu, reprezentantów instytucji publicznych i prywatnych oraz studentów aby uczyć się od siebie nawzajem inteligentnego podejścia do technologii w opiece zdrowotnej.

11. edycja po raz pierwszy poruszy tematy związane z wejściem na rynek USA z cyfrowymi rozwiązaniami zdrowotnymi. Eksperci i przedstawiciele organizacji inwestorów z USA podzielą się wiedzą o tym, jak zaistnieć na rynku amerykańskim. Wśród prelegentów konferencji będą również reprezentanci instytucji publicznych i prywatnych z Polski oraz innych krajów Europy odpowiedzialni za wdrażanie cyfrowych rozwiązań zdrowotnych na szeroką skalę. W gronie mówców i uczestników dyskusji będą także przedstawiciele świata klinicznego, wynalazcy oraz reprezentanci startup’ów. Ponadto konferencja stanie się międzynarodową areną, na której zaprezentują się wybrane, najciekawsze projekty startup z obszaru medtech.

– MEDmeetsTECH po raz drugi odbędzie się w formule online i po raz pierwszy – ze względu na międzynarodowy charakter wydarzenia – konferencja będzie prowadzona wyłącznie w języku angielskim. Wynalazcy i twórcy nowych rozwiązań z dziedziny medtech i biotech mogą liczyć na bardzo praktyczne wskazówki, jak podejść do planowania ekspansji na rynku USA oraz co zrobić, by skutecznie na nim zaistnieć – mówią Janusz Kowalski oraz Anna Ostrowicka, organizatorzy wydarzenia.

Więcej informacji:
https://medmeetstech.com/may2021

Kontakt:
Janusz Kowalski
jkowalski@medmeetstech.com
tel. 606 83 43 68


Copyright © 2001-2021 Terapia Media Sp. z o.o. All rights reserved.  Design by: esculap.com  |  Kontakt z Webmasterem